Armağanevler Korniş

Atakent Korniş
28 Mart 2020
Madenler Korniş
28 Mart 2020
Armağanevler Korniş, Armağanevler Kornişci, Armağanevler Korniş Ustası, Armağanevler Korniş Montaj
Armağanevler Korniş, Armağanevler Kornişci, Armağanevler Korniş Ustası, Armağanevler Korniş Montaj

Armağanevler Korniş

Değerli insanlarımıza montaj ile ilgili işlerinde çok büyük bir titizlik ve hassasiyet göstererek, en hızlı ve en kaliteli bir şekilde hizmetlerin sürdürülmesi amaçlanmaktadır. Armağanevler korniş ekibi özellikle de korniş montajları, dübel ya da vida ile en sağlam olacak şekilde dairelerin temizliğine özen göstererek yapılmalıdır. Korniş montajının haricinde avize montajı ya da elektrik arızaları ile elektrik montaj işleri rustik raf, çerçeve banyo aksesuarları gibi işlerin büyük bir itina ile yapıldığının unutulmaması gerekir.

Armağanevler Korniş Ustası

Elektrik mühendisliği ve elektrik teknikerliği bölümünden mezun En az 20 yıllık bilgi ve tecrübeye sahip olan firma çalışanları, bakım ve onarım çalışmaları konusunda uzmanlaşmış ekip arkadaşları ile en uyumlu ve en çalışkan çözümleri üreten, çözüme odaklanan ve güvenli ekonomik alternatifler sunan bir korniş ustası ekibi ile çalışmaya hazır bulunmaktadır.

Armağanevler korniş ustası düzenli, tertipli ve iş ahlakı olan aynı zamanda işini yaparken güvenilir olarak tanınan ve verilen ya da alınan her türlü işi hakkıyla yapıp hiç kimseye karşı mahcup olmama en büyük prensiptir.

Başlıca Hizmetler

Perde alanında montaj ustası olarak görev yapan ekip genel itibariyle korniş, stor, jaluzi, rustik, dikey perde katlamalı motorlu otomasyon perde sistemleri ile ilgili tadilat, onarım, bakım ve tamirat işleri büyük bir itina ile yapılmaktadır.

Armağanevler kornişci olarak tül ve perde ile ilgili ihtiyaçlar meydana geldiğinde ya da evler ile ilgili korniş taktırmak gibi gereksinimler hissedildiğinde, kornişlerin ömrü bitti yenilerinin takılması ihtiyacı ortaya çıktığında hemen oluşturulmuş web siteleri aracılığı ile ya da whatsapp hatları kanallarından iletişime geçilmesi artık çok daha mümkün hale gelmektedir.

Armağanevler kornişci ekibi olarak tül perde ve kornişlerin takılması, sökülmesi, yeni tül perde modelleri uygulamasında uzman olan ekiple hizmet verilmesi, artık genel olarak müşteriler arasında oldukça takdirle karşılanmaktadır.

Armağanevler korniş montaj ustası ekibi olarak bütün bu hizmetlerin haricinde perdelerin satışı, sunumu ya da montajı ile korniş perde, tül, stor, zebra, dikey perde, briz satış, tamir ve onarım işleri büyük bir titizlikle yerine getirilmektedir.

Armağanevler korniş montaj deneyimli montaj ekibi aracılığı ile titizlik ile çalışma gösterilerek en hızlı ve en kaliteli şekilde işlerin tamamlanması taahhüt edilmektedir.

Armağanevler kornişci montaj uygulamaları ile ilgili yapılmış olan bütün yapıştırma ya da çelik vida, dübel ile dairenin temizliğine ve genel mimari yapısına herhangi bir zarar vermeden, herhangi bir pürüz ortaya çıkarmadan bütün bu bahsedilen işlemler gerçekleştirilmektedir.

Armağanevler Korniş, Armağanevler Kornişci, Armağanevler Korniş Ustası, Armağanevler Korniş Montaj
Armağanevler Korniş, Armağanevler Kornişci, Armağanevler Korniş Ustası, Armağanevler Korniş Montaj

Yapıştırma usullerinde sektörünün lider markalarından biri olmayı hak eden firma, genel itibariyle korniş montajlarının haricinde zebra strafor ve çerçeve ile banyo aksesuarları gibi işleri de büyük bir önem ile yerine getirmektedir.

Mimari felsefe ve butik perdeciliğinin iç içe geçmiş olduğu çağımızda artık yeni nesil dış mekan perdelerinin ve gölgelendirme sistemlerinin, güneşin kontrollü ile ilgili uygulamaları artık kullanıcıların kontrolü altında olacaktır.

Armağanevler korniş ustası ev ya da işyerlerinde meydana gelen herhangi bir problem ya da montaj ile ilgili gereksinimin ortaya çıkması halinde hızlı ve pratik çalışma felsefesi sayesinde, fazla toz ve dağınıklık meydana getirmeden sorunların en iyi şekilde çözülmesi artık çok daha kolay hale gelmektedir.

Armağanevler korniş montaj hizmetleri olarak yaklaşık olarak 30 yıla yakın tecrübe ile montaj ve tadilatı sektöründe değerli müşterilere hizmet verilmektedir. Bu amaç ile firma içerisinde genel itibariyle kornişin montajından avize montajı yada sökülmesine kadar perde yıkama ve perdelerin montajı ile toz yapmayan matkap sayesinde çok daha rahat ve çok daha pratik bir şekilde işlemler gerçekleştirilmektedir.

Armağanevler korniş montaj her mekana uygun olacak şekilde müşterilerin ruhlarını ve tarzlarını yansıtacak dekorasyon alternatiflerini sunan firma, genel itibari ile hem klasik, hem modern, hem de spor tarzdaki binlerce desen ve renk alternatiflerini en güncel şekilde müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

Armağanevler korniş mekana ya da işyerine ya da evlere uzman kadro sayesinde söz verilmiş olduğu gibi zamanında ve tamamen profesyonel bir şekilde itina ile uygulanmaktadır.

Armağanevler korniş ustası pencere, korniş, perde sistemleri ile kaliteli montaj hizmetleri verilmektedir. Referans aracılığı ile aranmak memnuniyet göstergesi olacaktır. Kaliteli ve temiz ve güvenilir hizmet kalitesi ile Armağanevler korniş ustası genel itibari ile Anadolu yakalarının bütün bölgelerine hizmet vermektedir. Tekli ya da çiftli veya üçlü olacak şekilde kaliteli kornişlerin zamanında teslim edilmesi ve özel yapıştırma uygulamaları sayesinde işlemlerini daha pratik bir şekilde gerçekleştirilmesi amaçlanmaktadır.

Kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak amacıyla genel itibariyle müşterilerin yapmaları gereken tek şey iletişime geçmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara - 05372905536