Esatpaşa Avize Montaj

Yenisahra Avize Montaj
17 Ocak 2020
Ferhatpaşa Avize Montaj
17 Ocak 2020
Esatpaşa Avize Montaj, Esatpaşa Avize Kurulumu, Esatpaşa Avize Ustası
Esatpaşa Avize Montaj, Esatpaşa Avize Kurulumu, Esatpaşa Avize Ustası

Esatpaşa Avize Montaj

Işık, yaşamımızda önemli bir yere sahiptir. Yaşam alanlarımızın aydınlık olması iç huzurumuzu artırmaktadır.

Şık ve gösterişli duruşlarıyla avizeler aydınlatma için tercih edilen en kullanışlı aydınlatma çeşididir. Çeşitli avizeler arasından zevkinize uygun olan avizeyi seçmek sadece ilk adımdır. Bir sonra ki adım olan montaj için Esatpaşa avize montajı tercih ederek alanında en iyi montajı yaptırabilirdiniz. Avize montajı, işinde uzman ustalar tarafından yapılmalıdır. Esatpaşa avize kurulumu tecrübeli ustalarla yapılmaktadır. Özenle seçilmiş avizeniz yine aynı titizlikle Esatpaşa avize ustası tarafından kurulumu ve montajı tamamlanarak kullanımınıza sunulmaktadır.

Avize Montajı Nasıl Yapılır?

Çeşitli avizeler arasından hem görüntüsü hem de kullanım alanı size uygun olan avizeyi seçtiniz. Şimdi sırada avizenizin montajı var. Peki, avize montajı nasıl yapılır? Avize montajında nelere dikkat edilmelidir? Esatpaşa avize ustası montaj sırasında dikkat edilmesi gerekenleri sizler için anlattı.

 • İlk olarak şalteri indirerek veya direk sigortayı kapatarak elektrik geçişini engellemelisiniz. Güvenlik için anahtarı açıp kapatarak kontrol etmenizde fayda var.
 • Bir önceki avizeniz yerinden sökülerek yeni avizenizin en iyi şekilde montajı için montaj yerinin temizlenmesi gereklidir.
 • Avize modellerine göre söküm işlemleri farklılık göstermektedir. Avize sökümünde dikkat edilmesi gereken bir husustur.
 • Kablolar kontrol kalemiyle kontrol edilir ve elektrik akımı yok ise eski avize kabloların bağlantı yerleri kesilerek alınır.
 • Yeni nesil avizeler evden kurulmak üzere paketlenir. Kutudan ilk çıkardığımızda avize kurulumunu yapmalıyız.
 • Yeni avizenin montajında ilk adım olarak askı aparatları takılır.
 • Elektrik kablolarının bağlantısı yapılır.
 • Son adımda avize sabitlemesi yapılmalıdır. Vidalar sağlamlaştırılmalıdır.
 • Avizenin ampulleri takıldıktan sonra elektrik akımı açılır ve avizenin sağlam çalışıp çalışmadığı kontrol edilir.

Esatpaşa avize kurulumu tüm bu adımlara dikkat edilerek tamamlanır. Mekanlarınızın avize kurulumda destek almak isterseniz Esatpaşa avize montaj her zaman yanınızda.

Avize Modelleri

Geçmiş dönemlerde çoğunlukla elmas taşlı modeller mevcutken günümüzde teknolojini gelişmesiyle birlikte onlarca çeşit avize modeli üretilmektedir. Her zevke her alana her bütçeye göre avize modeli vardır. Genel olarak tercih edilen avize modelleri şunlardır;

 1. Halat avizeler
 2. Ledli avizeler
 3. Şapkalı avizeler
 4. Taşlı avizeler
 5. Metal avizeler
 6. Sarkıt avizeler
 7. Ahşap avizeler

Avize Parçaları Nelerdir?

Esatpaşa Avize Montaj, Esatpaşa Avize Kurulumu, Esatpaşa Avize Ustası
Esatpaşa Avize Montaj, Esatpaşa Avize Kurulumu, Esatpaşa Avize Ustası

Beğenerek aldığınız avizeler istenilmeyen sebeplerden dolayı bozulabilir veya kırılabilir. Avize parçalarını bilmek bozulan parçaların temininin hızlı bir şekilde sağlanması için önemlidir. Avize parçaları şu şekildedir.

 1. Avize duyu
 2. Askı aparatları
 3. Avize telleri
 4. Avize kabloları
 5. Avize camları
 6. Avize ledleri
 7. Avize kolları
 8. Avize kumanda pili
 9. Avize taşları
 10. Avize trafosu

Avize Montajı Firması Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Avizelerinizin seçim işini yaptıktan sonra geriye göz alıcı avizelerinizin montajını yaparak, yaşam alanlarınıza sıcak ve şık bir görünüm kazandırması kalıyor. Avize montajını avize ustalarına yaptırmak hem güvenliğiniz için hem de avizenizin sağlam şekilde kullanılması için önemlidir.

Avize Montajı Firmalarında Aranan Özellikler

 • Tecrübeli ekiplere sahip olmalıdır.
 • Kaliteli ekipmanlar kullanmalıdır
 • Titiz çalışma yaparak ortamı temiz tutmalıdır.
 • Söylediği zamanda işi teslim etmelidir.

Esatpaşa avize montajı bu özellikleriyle kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Esatpaşa avize kurulumu konusunda profesyonel çalışır.

Esatpaşa avize ustası tecrübe ve kusursuz işçilikleriyle avize kurulumunuzda her daim yanınızdadır. Ustalarımız avizelerinizin hem montajında hem de kurulumunda büyük bir titizlikle çalışarak yaşam alanlarınızı ışıklandırır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara - 05372905536