Feneryolu Tabela

Caddebostan Tabela
30 Aralık 2019
Hasanpaşa Tabela
30 Aralık 2019
Feneryolu Tabela, Feneryolu Tabelacı
Feneryolu Tabela, Feneryolu Tabelacı

Feneryolu Tabela

Reklam sektörü nerede ise insan tarihi kadar eski olan sektörler arasında geliyor. Tarihçe olarak bakıldığında insanların bez üzerine kalemle, boya ile yazdıkları günlerden akabinde tahta metal üzerine yapılan tabelalardan bugün artık son derece teknolojik olarak son sistem yapılan tabelalar mevcuttur ki Feneryolu tabela olarak da biz de alanda gerek Feneryolu ölçeğinde gerek İstanbul’un Avrupa yakası gerek ise başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye ölçeğinde güvenle, alanında gerekli tüm belgelere, makine ve ekipmanlara sahip bir firma olarak sizlere hizmet vermenin kıvancı ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Gerek mavi yakalı olan personellerimiz, gerek beyaz yakalı olan personellerimiz ilgili eğitimleri almış tüm yeterlilikleri taşıyan kişilerdir. Tamamen kurumsal bir yaklaşımla, her kesimden gereksinimi seri bir biçimde karşılayan bir firmadır.

Feneryolu ise gerek İstanbul’un gerek tüm Türkiye’nin sanayi ve iş alanları bakımından en büyük, en önemli firmalarının olduğu endüstri kentlerinin başında gelmektedir. Bugün ülkemizde irili ufaklı olan çok değişik sektörlerden firmalar mevcuttur. Sürekli olarak da yeni yeni açılan firmaların bulunması reklamcılık alanında hizmet gereksinimini ortaya çıkarır ki, firmanın türü ve hizmet kapsamı ne olursa olsun tabela işin olmazsa olmazıdır.

Tabelacılık Hizmeti Nedir?

Tabela nedir sorusundan bu noktada başlamak gerekir ise tabela firmanın görünürlüğünü ortaya koyan adını belirtilen metalden tahtadan ya da benzer başka bir materyalden yapılan ürünlerdir. Genellikle dükkanların, mağazaların en üst kısmına asılırlar.

Günümüzde tabela olarak birçok çeşit mevcuttur. Standart olarak firmalara asılan tabelalar dışında totem denilen, firmaların her kesime ulaşması için değişik yol boylarına konan ve totem denilen tabelalar da mevcuttur. Bu tabelalar standart olarak yapılabileceği gibi son yıllarda daha farklı bir görünüm vermek için harf biçiminde de yapılabilmektedir.  Üstte de ifade edildiği gibi çok farklı malzemeler kullanılır.

Nasıl Bir Firma İle Çalışmalısınız?

Feneryolu Tabela, Feneryolu Tabelacı
Feneryolu Tabela, Feneryolu Tabelacı

Tabela deyip geçmemek gerekir. Zira doğru yapılan bir tabela firmalar için hayati önem taşır. Muhtemel benzer biçimde ürünler satan diğer rakip firmalara karşı öne geçebilmek için, ilk defa o sokaktan sizin dükkanınızın önünden geçen potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek için doğru bir biçimde yapılmış, sizin firma imajınıza uygun olarak yapılan tabelalar gerekir. Kullanılan renkler, ana fon, yazı biçimi, hatta tabela biçimi gibi birçok faktör sizi benzersiz ve dikkat çekici hale getirebilir ki bunun için tabela seçiminde son derece özenli ve dikkatli olmak gerekir. Tıpkı bizim ki gibi alanında deneyimli uzman müşteri odaklı firmalar ile çalışmak gerekir.

Seçilen firma tıpkı bizim firmamızda olduğu gibi bu alanda eğitim almış, merdiven altı olarak çalışmayan alanında gerekli tüm bilgi ve birikime sahip olan firmalar arasında seçilmelidir. Tabelanın ölçüsü bile son derece önemlidir. O yüzden teknik resim bilgisi de olan, mutlaka daha önce bu alanda kendini kanıtlamış referansları olan firmalar ile çalışılması gerekir. Bazen en ufacık bir hata çok büyük riskler ortaya çıkarabilir. Yeniden tabelanın yapılması gerekebilir ki hiçbir firma için bu kabul edilebilir bir olgu değildir.

Firmamız sizden sipariş geldiği o zaman ilgili bilgileri ve ölçüleri almak üzere bu alanda çalışan personelimizi sizinle belirlenen gün ve saatte firmanıza yollayarak ölçü almaya firmanıza gönderir. Gerekli olan temel bilgiler ve ölçüler alındıktan sonra size bir taslak tabela sunusu yapılır. Sizden gerekli onay alındıktan sonra da tabela hazırlanarak siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Seri ve hızlı olarak ilgili kalite standartlarına uygun olarak her türlü kontrolden geçtikten sonra onaylı olarak size tabelanız verilir. Tüm malzemeler dünya normlarında olan her türlü hava koşuluna dayanan malzemelerdir. O yüzden tabelanız size istemediğiniz sürece yerinde kalır ve herhangi bir çürüme, renk kaybı yaşanmaz. Adeta yıllara meydan okur.

Fiyatlarımızı Belirleyen Faktörler

Her türden müşteriye hizmet etmenin gururunu yaşayan Feneryolu Tabelacı ücretler konusunda da müşterilerine her türlü kolaylığı sunar. Değişik türden ödeme biçimleri vardır. Fiyatlarımızı belirleyen unsurlar tabelanın türü, büyüklüğü, kullanılan malzeme ki bu malzemenin yerli ya da yabancı malzeme olması, istenen var ise ekstra istemler fiyatlarımı belirleyen değerlerdir. Ama ürün hizmet kalitesine göre fiyatlarımız son derece uygun olup müşteriye her türlü kolaylık sağlanmaktadır.

Feneryolu Tabela Çeşitleri

  • Işıklı Tabela
  • Işıksız Tabela
  • Dijital Baskı Tabela
  • Totem Tabela
  • Bayi Tabelası
  • Alüminyum Tabela
  • Branda Afiş
  • Krom Kutu Harf
  • Kutu Harf Tabela

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara - 05372905536