İçerenköy Kumlama Folyo

Çamlıca Kumlama Folyo
27 Ocak 2020
Merdivenköy Kumlama Folyo
27 Ocak 2020
İçerenköy Kumlama Folyo, İçerenköy ofis cam kumlama
İçerenköy Kumlama Folyo, İçerenköy ofis cam kumlama

İçerenköy Kumlama Folyo

Kumlama Folyolar ayna, cam veya camlar için kullanılan kendiliğinden yapışkanlı folyolardır. Özel bir yapıştırıcının kullanılması nedeniyle tasarım değişikliği istenirse folyo yüzeyi camdan özel bir şekilde kolayca çıkarılabilir. Güneş ışığının geçmesine izin verir, ancak içerisinin görünmemesini sağlar ve biri bölgenin dışına çıktığında içeride ne olduğunu göremez. İçerenköy kumlama folyo meraklı izleyicilere karşı koruma veya koridorlarda dekorasyon olarak kullanılırken, örneğin ofisler ve hastanelerin farklı odaları arasında gizlilik sağlar.

 Kumlama Folyo Kullanılan Alanlar

 Özellikle birçok ofiste karşılaşabileceğiniz kumlama folyolar sıklıkla karşınıza çıkmaktadır. Yapısı itibariyle oldukça kullanışlı olmaları çoğu kamu binasında, hastanelerde, ofis içerisinde ya da gizliliğe ihtiyaç duyduğunuz çoğu yerde kullanılmaktadır. İçerenköy kumlama folyo, yapısından dolayı oldukça güzel görünür ve ışığın da içeriye girmesini sağladığı için oldukça fazla tercih edilir. Tüm odaların cam olduğu bir işletme için daha iyi bir seçenek yoktur.

 Kumlama Folyo Kullanım Amacı Ve Şekli

İçerenköy Kumlama Folyo, İçerenköy ofis cam kumlama
İçerenköy Kumlama Folyo, İçerenköy ofis cam kumlama

 Kullanım amacı, kullanılan yere göre değişkenlik göstermektedir. Ürün cam ofisler için hem ışık geçirebilen hem de gizliliği sağlayabilen bir ürün olduğu için genel itibariyle bu şekilde kullanılmaktadır. Bununla birlikte kumlama folyoyu renkli de kullanabildiğiniz için cam ofislerin üzerine yazı yazılması ya da logo basılması için de oldukça fazla talep edilmektedir. Bu yüzden kumlama folyolar sadece saydam olarak kullanılmaz. Aynı zamanda kullanım amacına göre farklı renklerde de tasarlanıp kullanılırlar. Ofislerde olduğu kadar duşa kabinlerin ışık geçirip görünürlüğü azaltması açısından da tercih edilir.

 İçerenköy kumlama folyo, tüm dekoratif sorunları çözerken aynı zamanda da bölmelerin arasındaki camların görünürlüğünü de artırarak kişilerin ofislerde rahat etmesine olanak sağlamaktadır. Yapılan işlemler neticesinde isteğinize göre camın belli bir bölümüne ya da tamamına işlem yapılabilmektedir. Sizin tercihinize göre yaptırmak istediğiniz alana uygun çözümler sunulmaktadır. Aynı zamanda bir zaman sonra kullanmak istemezseniz ürün camınıza zarar vermeden özel bir teknik ile kolayca çıkarılabilir ve başka bir tasarım tekrar cam üzerine yapılabilir.

 Yapılan işlemlerin büyüklüğüne, desenine ya da renklerine göre fiyat aralığı da değişkenlik göstermektedir. Evinize ya da işyerinize yaptırmak istediğiniz bir işlem için iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tıkla Ara - 05372905536